Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Angajare agent securitate/paza cu timp partial/4/ore
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Angajare agent securitate/paza cu timp partial/4/ore

Pensionar invaliditate grad/3 pot sa ma angajez ca agent securitate/paza Cat plateste angajatorul contributiile la stat.Beneficiez de sporuri/vechime /noapte /etcMentionez ca am 31 ani vechime si 61 ani varta Multunesc
Da, puteti sa va angajati cu c.i.m. cu timp partial de maxim 4 ore/zi.

Angajatorul nu are nicio obligatie de a va acorda anumite sporuri , decat daca sunt prevazute in c.i.m., in c.c.m. aplicabil sau in reg.intern al angajatorului ori mentionate in Codul Muncii.
Multumes pentru raspuns O zi frumoasa