Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Tva intracomunitar
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Tva intracomunitar

Buna ziua. Am primit facturi......,factri+ CMI Intreprinde Individuala cu cod valid de TVA , ( unul achizitii ingrasaminte, celalalt livrari prestari) pentru anul 2019. Por sa trimit 390 cu taxare inversa ca si pana acum? Multumesc
george-neagu, moderator
Buna ziua. Nu se intelege nimic din intrebarea dvs. Propun sa o reformulati.