Forum AvocatNet Italia Carti de identitate, acte de stare ... Carte de identitate
Discuție deschisă în Carti de identitate, acte de stare civila, pasapoarte, vize

Carte de identitate

Pot face prima carte de identitate a copilului meu daca avem domiciliul in strainatate?
in Romania sau in Italia?? explicati situatia>>> CE varsta are copilul si unde doriti/ in ce tara/ sa i faceti carte de identitate?