Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... ce se antampla cu mine am 60 ani nu am antecedente ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

ce se antampla cu mine am 60 ani nu am antecedente regret mult

Am condus an 24 nov 2019 auto dupa ce am baut...alcolemie 1.04 etilotest....nu am facut accident nu am. antecedente. Am cooperat politicos.. M.a ambolnavit gandul la ce ma asteapta ...pe de alta parte am si o situatie financiara proasta
runceanu marian damian, utilizator
Ati mai deschis un topic cu problema asta.
Valorile de la probele biologice le-ati aflat?
Domnule Marian,nu trebuie să va speriati foarte tare.Am sa va precizez in mare urmările.Urmeaza un proces penal cu condamnarea dumitale.Permisul de conducere va fi anulat.

runceanu marian damian a scris:

Am condus an 24 nov 2019 auto dupa ce am baut...alcolemie 1.04 etilotest....nu am facut accident nu am. antecedente. Am cooperat politicos.. M.a ambolnavit gandul la ce ma asteapta ...pe de alta parte am si o situatie financiara proasta