avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 593 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... ce se antampla cu mine am 60 ani nu am antecedente ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

ce se antampla cu mine am 60 ani nu am antecedente regret mult

Am condus an 24 nov 2019 auto dupa ce am baut...alcolemie 1.04 etilotest....nu am facut accident nu am. antecedente. Am cooperat politicos.. M.a ambolnavit gandul la ce ma asteapta ...pe de alta parte am si o situatie financiara proasta
Ultima modificare: Miercuri, 15 Ianuarie 2020
runceanu marian damian, utilizator
Cel mai recent răspuns: MarkKase777 , utilizator 13:30, 15 Ianuarie 2020
Ati mai deschis un topic cu problema asta.
Valorile de la probele biologice le-ati aflat?
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Domnule Marian,nu trebuie să va speriati foarte tare.Am sa va precizez in mare urmările.Urmeaza un proces penal cu condamnarea dumitale.Permisul de conducere va fi anulat.

runceanu marian damian a scris:

Am condus an 24 nov 2019 auto dupa ce am baut...alcolemie 1.04 etilotest....nu am facut accident nu am. antecedente. Am cooperat politicos.. M.a ambolnavit gandul la ce ma asteapta ...pe de alta parte am si o situatie financiara proasta

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Conducere sub influenta alcoolului best_valy best_valy buna ziua la toti utilizatori. va rog sa ma ajutati si pe mine cu un sfatdaca se poate . In data de 25 feb.2010 am facut prostia si am condus baut ma orit ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. as avea si eu nevoie de un raspuns de la un profesionist ... socratev socratev Buna ziua. As avea si eu nevoie de un raspuns de la un profesionist daca se poate. Pe scurt, acum apoximativ o saptamana am fost depistat baut la volan cu o ... (vezi toată discuția)
Dosar penal pentru alcool la volan(1,09 mg/l alcool pur în aerul expirat). la ce mă pot aștepta? nimenialtu29 nimenialtu29 M-am urcat baut la volan si am condus fara abateri de la regimul rutier. Dar da, eram baut, nu am constientizat ceea ce fac, fapt pe care il regret acum ... (vezi toată discuția)