Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... inregistrare telefonica
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

inregistrare telefonica

Stimati Colegi,

Se poate dispune inceperea urmaririi penale pe baza unor inregistrari telefonice fara autorizarea motivata a judecatorului, doar pe baza unei inregistrari pe care o persoana (reclamant) le detine? Constituie mijloc de proba aceasta inregistrare?
Consilier juridic Dana Maxim, Mediator
Multumesc tuturor.Astazi m am edificat.