Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Control judiciar
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Control judiciar

Buna dimineata, sunt an control judiciar 2 ani si 10 luni, mai am la semnat pana an Aprilie anu asta,ce se poate antampla daca plec la munca an Alta tara si nu mai merg la semnat
Probabil ca sunteti condamnat cu suspendarea executarii, daca am inteles corect din enuntul dvs.
In cazul in care nu respectati masurile dispuse de instanta, se poate ajunge la revocarea beneficiului suspendarii executarii si implicit veti executa pedeapsa in detentie.
Da Am avut un dosar am mers fara permis si am trecut pe rosu, deci daca parasesc tara si nu ma mai prezint la semnat ma poate aresta acolo si sa ma aduca an tara sa fac anchisoare 2 ani si 10 luni cat am avut probatiunea? Multumesc
Danmarin488@gmail.com, utilizator