Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Moștenire
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Moștenire

Bună seara! Taxă de succesiune și partajdezbătut prin judecătorie urmează interogatoriu martori apoi ce urmează? Va mulțumesc!
~ Conținut șters la cerere ~
Am cerut evaluator se trimite din oficiu trebuie plăti separat? Mulțumesc!