Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Vanzare apartament cumparat prin Prima Casa
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Vanzare apartament cumparat prin Prima Casa

Buna ziua,

Acum 7 ani am cumparat prin prima casa un apartament si acum as vrea sa-l vand.
Este o procedura birocratica complicata?
Trebuie sa achit inainte sa-l pot vinde?

multumesc!

[ link extern ]
marian_coanda a scris:
Buna ziua, găsești aici răspuns la întrebare.
Buna ziua,

Acum 7 ani am cumparat prin prima casa un apartament si acum as vrea sa-l vand.
Este o procedura birocratica complicata?
Trebuie sa achit inainte sa-l pot vinde?

multumesc!