Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Stimulent de insertie
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Stimulent de insertie

Se poate primi stimulentul de insertie daca mama isi ia doar prenatal si postnatal, si incepe serviciul fara a mai intra in concediu de crestere a copilului?
Se poate primi stimulentul de insertie fara a mai intra in concediu de crestere a copilului.