Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Vechime luata in calcul pentru pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Vechime luata in calcul pentru pensie

Un profesor care pe langa norma normala (intreaga), a mai lucrat in plus, o jumatate de norma (plata cu ora). Beneficiaza de vechime in munca in plus si de marirea cuantumului punctului de pensie ?
Va multumesc !
Doar de creșterea cuantumului pensiei.
Nu beneficiaza de vechime in munca in plus.