Forum Discuţii juridice Achiziţii publice furnizare energie electrica
Discuție deschisă în Achiziţii publice

furnizare energie electrica

in planul de achizitii publice cum se prinde furnizarea de energie electrica in comuna...iluminat stradal....in proiectul de buget este prevazuta o suma de aproximativ 30.000 de euro...la procedura aplicata ce trec?adik nu exista decat un singur furnizor de energie electrica...si inteleg sa se faca prin achizitie directa....dar legea prevede pt achizitia directa 15.000 de euro.....
1. Negociere directa.