Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna seara!
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna seara!

As dori sa știu cum se calculează indemnizația pentru creșterea copilului deci eu am lucrat in 2017 din luna a 6a pana in luna a 9 apoi am făcut pauza in 2019 m-am angajat din nou in luna A 6a 2019 și am rămas gravida ar trebui sa nasc pe 12 mai 2020 in continuare muncesc pot sa intru in creșterea copilului sau nu?multumesc frumos
Ori aveti ,ori nu aveti ?... pentru ca va contraziceti in postari.