Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Paza
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Paza

Buna ziua. Am un spatiu comercial de 50 mp2 in care urmeaza să am un salon este necesar contractul cu o firma de paza ? am cautat si am gasit o firma care cere 700 de lei initial si 200 pe luna. mi se pare enorm pentru un spatiu mic, in care o sa fie 1-2 clineti pe ora. este obligatorie inchierea unui contract de paza?
Nu am auzit sa existe o astfel.de obligativitate.
Mergeți la politie ca sa întrebați deoarece ei se ocupa de asa ceva.