Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Indemnizație sarcina
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Indemnizație sarcina

Am 25 de saptamani de sarcina. Iar eu îndeplinesc 1 an la locul de muncă pe 1 aprilie. Pot beneficia de indemnizație? Cum pot?
Cu sau fara acea perioada , tot beneficiati de indemnizatia pentru CCC