Forum AvocatNet Italia Probleme juridice de familie Sunt casatorit si am doi copi si sotia a plecat cu un ...
Discuție deschisă în Probleme juridice de familie

Sunt casatorit si am doi copi si sotia a plecat cu un alt barbat si e si gravida cu iel eu nu vreau sa recunosc copilul ce al va naste ce se va antapla

Cand a plecat sotia a luat si copii cu ia ea e casatorita cu mine avem doi copii minori si sta cu un alt barbat si e ansarcinata cu iel si eu vreau sa ami iau copii de la ia ce pot face
Buna seara,
Solicitati DIVORTUL si solicitati stabilirea domiciliului minorilor la dumneavoastra.
Cu privire la minorul care se va naste si al carui tata biologic nu sunteti va trebui sa contestati paternitatea in instanta.