Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Reincadrarea in munca, firma de stat!
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Reincadrarea in munca, firma de stat!

Printr-o hotarare judecatoreasca am obtinut decizia de a fi reincadrat la fostul loc de munca, dar in timpul procesului am iesit la pensie! Cum se procedeaza acum? Am obtinut sa imi fie restituite toate salarile. Mentionez ca firma este de stat! Multumesc
David1992, utilizator