avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 846 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Reincadrarea in munca, firma de stat!
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Reincadrarea in munca, firma de stat!

Printr-o hotarare judecatoreasca am obtinut decizia de a fi reincadrat la fostul loc de munca, dar in timpul procesului am iesit la pensie! Cum se procedeaza acum? Am obtinut sa imi fie restituite toate salarile. Mentionez ca firma este de stat! Multumesc
Ultima modificare: Miercuri, 5 Februarie 2020
David1992, utilizator

Alte discuții în legătură

Decizie judecatoreasca reincadrare in munca David1992 David1992 Am fost concediat dintr-o firma de stat in data de 02.01.2019, apoi am castigat in instanta dreptul de a ma reincadra in functia avuta si sa imi plateasca ... (vezi toată discuția)
Imputare salar denisa_eu denisa_eu :love1: Buna ziua, pana in februarie 2008 am fost angajata la o scoala speciala, in sistemul de stat, intr-o alta localitate. In februarie 2008 mi-am dat ... (vezi toată discuția)
Bună seara. acum 3 ani, prin hotărâre judecătoreasca s-a ... starlight87 starlight87 Bună seara. Acum 3 ani, prin hotărâre judecătoreasca s-a stabilit custodia comună și, de asemenea, plata unei pensii alimentare de 1/4 din venituri. De ... (vezi toată discuția)