avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 873 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... schite instalatii in apartament
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

schite instalatii in apartament

Buna ziua,
Dezvoltatorul este obligat sa imi ofere schita instalatiei de incalzire in pardoseala, schita electrica si schita sanitara deoarece nu le-am primit la cupararea apartamentului si de mai bine de 6 luni evita sa mi le ofere :(?
Multumesc anticipat!

Alte discuții în legătură

Casa particulară dezvoltator ciobanuioan72 ciobanuioan72 Buna ziua, am o speță și nu știu procedeul legal de urmat. Va rog să mă ajutați. Copiii au contractat execuția unei case ,,la cheie \"cu un ... (vezi toată discuția)
Aviz incalzire pardoseala - bloc aflat in constructie Sbardas Sbardas Buna ziua, Sunt viitoare proprietara a unui apartament de 3 camere aflat intr-un bloc care la acest moment este in constructie, are turnata doar fundatia. ... (vezi toată discuția)
Cartea tehnica a constructiei tenesh tenesh Buna ziua, Dezvoltatorul blocului in care stau nu imi poate furniza o schita cu tevile si cablurile electrice care trec prin apartament. Eu am nevoie de ... (vezi toată discuția)