Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Prelungire suspendare cim pana la 3 ani
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Prelungire suspendare cim pana la 3 ani

Buna ziua,
Prelungirea susp. Cim 2-3 ani se va face pana la varsta copilului de 3 ani sau pana la data de expirate a certificatului de incadrare in grad de handicap?
Copilul împlinește 3 ani pe 22.03.2021
Iar prelungirea s a facut pana pe 04.02.2021( data de expirare a certificatului)
Corect : pana la data de expirare a certificatului de incadrare in grad de handicap.