Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... sot pensionar decedat
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

sot pensionar decedat

Sotul pensionar LV decedat,sotia pensionara LV beneficiaza de un procent stabilit prin lege din pensia sotului decedat?Nu ma refer la pensie de urmas.Va multumesc f mult
Buna seara
NU!
Va multumesc f mult