Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Decont voucher
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Decont voucher

Buna seara am o problema am depus actele la mine la serviciu pt decontare voucher de vacanta însă eu nu am fost in vacanta am vb cu o agenție de turism i-am platit TVA și o suma in plus in total 450 lei iar eu am luat decont 1450 lei.mia dat factura cu chitanța am depus am primit banii iar acum să sesizat anaful pt că firma nu a plătit TVA chiar daca a luat banii de la mine ce mă învățați să fac mulțumesc
Alex savu, utilizator