Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Recuperare duplicat certificat casatorie pentru ajutor ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Recuperare duplicat certificat casatorie pentru ajutor de deces

Buna seara! Cum se poate ridica duplicat certificat casatorie daca ambi sotii sunt decedati! Este nevoie de acest document ptr recuperare suma ajutor deces.Mentionez ca fiul dnei s-a ocupat de toate pb legate de inmormantare( persoana in cauza este decedata in italia si acolo inmormantata).Dna decedata a avut vechime in activitate in Ro cu carte de munca . Pe certificatul de nastere al dnei decedate si certificatul fiului apare legatura de nume ( inainte de casatorie al dnei) multumesc
Manuela Rășină, administrator