Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Partaj bunuri comune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Partaj bunuri comune

Bună. Am și eu o antrebare, de 5 ori sa amânat...
Tip solutie: Amână cauza
Solutia pe scurt: Amână pronunţarea la data de 28.02.2020 Soluţia va fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, conform art. 396 alin 2 C.pr.civ
Document: Încheiere - Amânare ulterioară a pronunţării 21.02.2020
Puteti sa ma lămuriți de ce se amână si ce înseamnă acesta lucruri, (nu ma antrenați că ar trebui să vorbesc cu avocatul meu). Vreau alte lămuriri. Va multumesc. O seară bună vă doresc.
Explicațiile pot sa fie mai multe,fie s-a amânat pronunțarea datorita grevei magistraților,fie cauza este complexă și necesita un timp de gândire suplimentar pt a pronunța solutia,fie volumul de muncă este mare ,fie judecătorului ii este lene...Mai mult de atat nu avem ce sa va spunem c-am acestea sunt variantele posibile..