avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 828 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Certificat energetic
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Certificat energetic

Trebuie facut certificat energetic pentru un garaj construit din bca si acoperit cu tabla, fără izolatie, etc.
Ultima modificare: Sâmbătă, 22 Februarie 2020
MarDan78, utilizator
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 16:27, 22 Februarie 2020
Normele in domeniu prevad ca nu este necesar certificat energetic pentru spatiile cu suprafata mai mica de 50 mp

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Autorizatie de constructie sau extindere si reparatii? bioana70 bioana70 Buna ziua !Va rog sa ma ajutati cu un sfat .Doresc sa demolez o bucatarie de vara care este trecuta in contractul de v-cumparare sub denumirea de anexa ... (vezi toată discuția)
Vanzare casa fara certificat energetic Aleku Aleku Buna ziua, Detin o casa cu terenul aferent in coproprietate cu o ruda. Se poate vinde casa fara certificatul energetic? Casa e din lut, si necesita ... (vezi toată discuția)
Lamuriri cu privire la un extras de carte funciara, intabulare drept de proprietate absent pentru unele corpuri de cladire luciantiseanu luciantiseanu Buna ziua! Continuand aventura mea in incercarea de a-mi cumpara o casa (am mai postat o intrebare pe acest subiect), impreuna cu banca am descoperit o noua ... (vezi toată discuția)