Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Model PV adunare generala reconvocata
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Model PV adunare generala reconvocata

Buna ziua,

Exista vreun model corect de process verbal pentru adunare generala reconvocata ?
Tin sa precizez ca prima sedinta nu a fost statutara, au fost prezenti 20% dintre proprietari si dorim sa facem sedinta reconvocata pentru punerea in practica a deciziilor.

Cum se redacteaza corect un PV de sedinta reconvocata ?

Multumesc

Cu
Nu exista prevazut proces verbal special pentruy adunare generala reconvocata
Se incheie proces verbal in cuprinsul caruia se consemneaza ca este al adunarii generale reconvocate pentru adunarea generala convocata la data XX cand nu a fost intrunit cvorumul