Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Evaluator - posibilitate respingere creditare
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Evaluator - posibilitate respingere creditare

Buna ziua , am facut o modificare in apartament ( am inchis balconul si am scos aragazul si ghiuveta pe balcon) iar acum ca vreau sa l vand v a veni evaluatorul bancii , este posibil sa i respinga dosarul de creditare viitorului propietar din acest motiv ?
Multumesc !
Maria Adi, utilizator
Daca evaluarea nu are la baza un document care atesta starea reala/ in teren este posibil ca evaluarea sa trebuiasca refacuta.