Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Forma juridica instructor fitness
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Forma juridica instructor fitness

Buna ziua,

Doresc sa ma angajez ca instructor de fitness calificat si vreau sa stiu daca este obligatorie o forma juridica sau se poate face un contract de munca /prestari servicii cu patronul salii de fitness fara a fi nevoie de un SRL/PFA.

Multumesc
bogdan_024, utilizator
In principiu, ar trebui mai intai sa intrebati pe cel care administreaza sala ce variante are la dispozitie.