Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... actualizare incheiere de sedinta
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

actualizare incheiere de sedinta

incheierea de sedinta privind infiintarea asociatiei de proprietari nu a fost actualizata cu noile organe de conducere alese
deciziile adoptate de comitet sint legale?
comitetul raspunde juridic pentru neindeplinirea atributiilor?
Ref. ultima postare: asa este normal. Mai mult, la IS serv. indrumare as. prop. a facut chiar si o comunicare in acest sens.