avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 863 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... actualizare incheiere de sedinta
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

actualizare incheiere de sedinta

incheierea de sedinta privind infiintarea asociatiei de proprietari nu a fost actualizata cu noile organe de conducere alese
deciziile adoptate de comitet sint legale?
comitetul raspunde juridic pentru neindeplinirea atributiilor?
Cel mai recent răspuns: Adam Grecu , utilizator 12:40, 10 Ianuarie 2010
Ref. ultima postare: asa este normal. Mai mult, la IS serv. indrumare as. prop. a facut chiar si o comunicare in acest sens.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Delegare 123321123 123321123 presedintele a demisionat,vicepresedintele nu mai poate indeplini atributiunile presedintelui...poate delega orice persoana pt indeplinirea atributiilor sau ... (vezi toată discuția)
Presedinte de bloc alf2earth alf2earth Am fost ales presedintele unui bloc de 9 scari, cu 380 de apartamente. Eu am dubla cetatenie Romana si Americana. Sotia mea este proprietara in bloc (avem un ... (vezi toată discuția)
Alegere in lipsa membru comitet executiv tomasso tomasso In cadrul adunarii generale se alege ca membru al com. executiv o persoana care nu este prezenta la adunare si care nu semneaza p.v. al adunarii la incheiere ... (vezi toată discuția)