Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Nr dosar executare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Nr dosar executare

Buna ziua! Care este nr dosar executare care trebuie trecut în contestația la executare? Nr dosarului de instanta sau nr dosarului de la executor? Si o alta întrebare : concediu de risc maternal este supus proprii!? Multumesc
ANAMARIAC22, utilizator
Teoretic, nu aveti de unde sa cunoasteti numarul pe care contestatia dvs la executare il va primi la momentul inregistrarii la Judecatoria competenta.
Pe de alta parte, dvs faceti contestatie impotriva unor acte de executare care privesc un dosar de executare aflat pe rolul unui birou al unui executor judecatoresc.
Deci, in contestatia dvs, faceti referire la dosarul executorului judecatoresc.