Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Centrala termica
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Centrala termica

Pentru montarea unei centrale termice pe lemne la o locuinta de 100 merti patrati situata in mediu rural iti trebuie autorizatie si daca da de unde o poti obtine,
Multumesc
nechinate, utilizator