avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 116 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Centrala termica
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Centrala termica

Pentru montarea unei centrale termice pe lemne la o locuinta de 100 merti patrati situata in mediu rural iti trebuie autorizatie si daca da de unde o poti obtine,
Multumesc
Ultima modificare: Miercuri, 4 Martie 2020
nechinate, utilizator

Alte discuții în legătură

Ce autorizatii sunt necesare pentru lucrari interioare intr-o locuinta aflata in zona protejata? VERONICA MORARU VERONICA MORARU Buna ziua. Pentru lucrari interioare in locuinta aflata in zona protejata am nevoie de plan urbanism,autorizatii,etc? Lucrarile la care fac referire ... (vezi toată discuția)
Pod inaltat Angela888 Angela888 Buna Doresc sa renovez casa veche la tara, construita in 1960 din caramida cu un pod facut din lemn inalt de 2.20 m ( la punctul maxim). Planul meu este ... (vezi toată discuția)
Este necesara o autorizatie de construire pentru montarea unei centrale termice de apartament? alyn20 alyn20 Buna ziua, Am decis sa renunt la furnizorul de agent termic (RADET Bucuresti) intrucat doresc sa-mi montez o centrala termica de apartament in locuinta pe ... (vezi toată discuția)