Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salarizare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salarizare

Daca primesti sporul de tură in locul celui de noapte pentru programul de lucru in trei schimburi ,ar trebui să primim si sporul de weekend pt orele efectuate atunci?
Alex1909, utilizator
Vorbiti de sectorul bugetar sau privat?