Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Amenda circulatie bulgaria
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Amenda circulatie bulgaria

Daca am primit notificare din bulgaria ptr amenda din iunie 2018, editata septembrie 2019 data primirii martie 2020, ptr depasire viteza , iar notificarea nu cuprinde si poza atasata cum trebuie procedat?
Incercati sa contestati amenda primita... dar, acest lucru se va face la instanta din Bulgaria , nu in Romania.
Ați plătit amenda? Azi am. Primit și eu una tot din 2018!te executa silit? Eu am întrebat un avocat și mi a spus ca nu o sa ma execute dar dacă mai trec pe la. Ei o sa am probleme
~ Conținut șters la cerere ~