Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... situatie covid 19
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

situatie covid 19

Buna ziua, va rog sa ma ajutati daca se poate cu un raspuns, pt parintii care au copii cu varsta <12 ani putem sta acasa cu ei insa se poate prin rotatie daca ambii parintii trebuie sa ajunga si la munca adica cu o cerere pot lua eu o saptamana si sotul o saptamana prin rotatie pana se termina aceasta situatie, speram sa fie repede,multumesc frumos!
Da, cred ca se poate face asa ceva .. fiecare parinte va depune o cerere de acordare pentru perioade diferite .