Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Abonament telefonie
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Abonament telefonie

Buna ziua! Am un abonament de telefonie mobila pe 2 ani, mai am un an de zile. Pot renunta la abonament fara sa plătesc restul abonamentului pana la terminarea contractului? Este vreo lege in acest sens? Va multumesc!
Multumesc frumos!

gi-jane2, moderator