Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Apel in asteptare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Apel in asteptare

S-a contactat un site romanesc cu o intrebare inscris. Pentru raspuns, s-a cerut un email, sa se dea raspunsul inscris. S-a dat email-ul. Acolo s-a dat raspunsul inscris. S-a mai dat o informatie pe email, pe ideea ca daca se doresc mai multe informatii amanuntite, se pot da dar cu un apel contracost. S-a sunat apoi apelantul a fost pus in asteptare. Pusul in asteptare, fiind un apel contracost, este si el contracost?
Da.