avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1409 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Apel in asteptare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Apel in asteptare

S-a contactat un site romanesc cu o intrebare inscris. Pentru raspuns, s-a cerut un email, sa se dea raspunsul inscris. S-a dat email-ul. Acolo s-a dat raspunsul inscris. S-a mai dat o informatie pe email, pe ideea ca daca se doresc mai multe informatii amanuntite, se pot da dar cu un apel contracost. S-a sunat apoi apelantul a fost pus in asteptare. Pusul in asteptare, fiind un apel contracost, este si el contracost?
Cel mai recent răspuns: jurist2020 , utilizator 15:15, 20 Martie 2020
Da.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Reparatie touchscreen tableta in garantie ContSters288177 ContSters288177 Am primit cadou o tableta acum 6 luni(nu am factura,iar garantia nu cred ca o mai am sau daca am avut-o le-am dat-o impreuna cu toata cutia produsului,dar nu ... (vezi toată discuția)
Buna dimineata, acum cateva zile am vizualizat un anunt de angajare ... ionica3727 ionica3727 Buna dimineata, acum cateva zile am vizualizat un anunt de angajare pe platforma bestjobs. In anuntul respectiv se specifica, ca pentru mai multe sanse de ... (vezi toată discuția)