Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Munca de acasa
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Munca de acasa

Data fiind situatia actuala cu acest virus, cand la majoriatea companiilor se lucreaza de acasa sunt si firme la care doar unii angajati lucreaza de acasa si altii sunt obligati sa mearga la birou (la aceeasi firma). Sunt curioasa daca este legal acest lucru, exceptand faptul ca nu este etic si moral din partea angajatorului. Multumesc
AnaMaria08M, utilizator