Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Ordonanta militară nr 3
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Ordonanta militară nr 3

Dacă sunt persoana de peste 65 și doresc să călătoresc în afara Bucurestiului la aproximativ 115km pentru prestarea de activități agricole.
Pot face acest lucru înafara intervalului orar 11-13 conform articolului 3 din Ordonanța Militară nr.3? Multumesc
Textual, da.