Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Adulter
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Adulter

Cum va decurge divortul in conditiile in care sotul a inselat si sotia stie??
Buna ziua,
Ca orice alt divort.
Daca va intelegeti CIVILIZAT divortati la notar iar daca nu si vreti sa va spalati rufele murdare in public, va adresati instantelor.
In instanta puteti solicita ca vina sa fie exclusiv a sotului daca sotia poate dovedi cele sustinute.
Dovada este cu inscrisuri, filme, fotografii sau martori.
Si ce se intampla daca sotia are dovezi??

gi-jane2, moderator
depinde ce vreti sau nu se se intample..
sunteti sotul, sotia si ce vreti de fapt ?
Buna ziua
In instanta va veti spala rufele murdare in public facand sa rada o sala intreaga.
Se numeste ,,tiganeala in public" si cui ii face placere ....
Castigul este .... bucuria ambilor de a fi de rasul lumii!
Gabriel Klein Kiritescu, utilizator
Sunt sora celei care i se intampla...eram curioasa ce ar putea ea sa obtina de la el in conditiile in care el are o afacere pe numele lui,casa pe numele lui si ea are o afacere pe numele ei