Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... starpirea buruienilor
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

starpirea buruienilor

am 66 ani. as vrea sa aranjez gradina din fata blocului ( inafara intervalului orar 11- 13) sunt pasibil de amenda?
sunteti pasibil de amenda.