Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... inregistrare Cab,med,ind, in revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

inregistrare Cab,med,ind, in revisal

Buna ziua,
Cum inregistrez in Revisal un CMI (CMI-ul are angajati)? Ce categorie angajator aleg :
- pers.fizica si Forma juridica Profesie exercitata in baza unor legi speciale - sau persoana juridica si Forma juridica Alte persoane juridice?
Profesie exercitata in baza unor legi speciale.
Mentionati in REVISAL :
Categorie angajator : persoana fizica
Forma juridica : Profesie exercitata in baza unor legi speciale.
Profesii/Cabinete/ Birouri/ Alte forme de asociere profesionale : medic

Va multumesc!