Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Achiziționare material lemnos
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Achiziționare material lemnos

A-și dori să-mi cumpăr o mașină de lemne și să o transport acasă,ce trebuie să bifez in declarația pe propria răspundere
asigurarea de bunuri.