avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 840 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Achiziționare material lemnos
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Achiziționare material lemnos

A-și dori să-mi cumpăr o mașină de lemne și să o transport acasă,ce trebuie să bifez in declarația pe propria răspundere
Cel mai recent răspuns: gi-jane2 , moderator 08:33, 5 Aprilie 2020
asigurarea de bunuri.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Declarație propria răspundere ..sorin, ..sorin, Locuiesc în orașul Arad, doresc sa cumpăr o mașină second-hand din Timișoara, ce trebuie sa bifez in declarația pe propria răspundere?? Am nevoie de ... (vezi toată discuția)
Transport membru de familie la muncă MCCjr MCCjr buna seara In cazul in care trebuie sa imi duc soția cu masina la munca,ce trebuie sa bifez,specific pe declaratia pe propria răspundere pentru a fi in ... (vezi toată discuția)
Declarație pe propria răspundere ..sorin, ..sorin, Locuiesc in Arad și doresc sa cumpăr o mașină second-hand din Timișoara, doresc sa nu mai beneficiez de transport în comun...., și pentru a merge la ... (vezi toată discuția)