Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Declarație propria răspundere
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Declarație propria răspundere

Locuiesc în orașul Arad, doresc sa cumpăr o mașină second-hand din Timișoara, ce trebuie sa bifez in declarația pe propria răspundere??
Am nevoie de mașină pentru a mă feri de covid, distanțare socială, pentru a nu mai folosi transportul in comun,( Arad) mers la serviciu și pentru a conduce soția care e gravida la medic; analize(Arad)
in contexul actual cumparati-va o masina din Arad. nu puteti justifica acest lucru.