Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Recurs
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Recurs

Bună ziua! Am câștigat un proces cu BCR definitiv la Curtea de apel. Au trecut șase luni și nici acum banca nu a pus în executare hotărârea judecătorească. Ce este de făcut? Vă mulțumesc frumos !
Buna ziua.
Legalizati sentinta definitiva si mergeti la un executor judecatoresc.
Succes!
Mulțumesc frumos !

Raluca Iliescu a scris:

Buna ziua.
Legalizati sentinta definitiva si mergeti la un executor judecatoresc.
Succes!