Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Șomaj tehnic
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Șomaj tehnic

Sunt angajat la 4ore
Am pensie de invaliditate cu gradul 3 ,o pensie de handicap,iiar angajatorul meu pune presiune asupra mea sa intru în șomaj tehnic,am fost in concediu de odihna,iar concediu medical la refuzat ,mă tot amenință că voi fi concediat,ce mă îndrumați să semnez șomajul tehnic ,voi avea un loc de muncă ,sau voi beneficia de plata de 75%
Mulțumesc
Nici nu este nevoie de acordul dvs pentru a va trimite in somaj tehnic.