Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Declarația pe propria răspundere!
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Declarația pe propria răspundere!

Dacă cineva vine la mine dintr-o localitate depărtată (cca 120 km). Stă la mine pentru un timp. Vrea să meargă în oraș la cumpărături. Ce adresă trebuie trecută pe declarație, cea din buletin sau dresa mea. Știu că declarația trebuie să fie însoțită de buletin. Mulțumesc!
Buna ziua.
Se va completa adresa locuintei in care persoana locuieste, de fapt, indiferent daca este identica sau nu cu cea mentionata in actul de identitate.