Forum Discuţii juridice Executare silită .Suspendare provizorie executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

.Suspendare provizorie executare silita

Buna ziua. Am o intrebare.
Am adjudecat un imobil la licitatie, dupa 20 de zile s-a aprobat suspendarea provizorie a executarii. Ca si adjudecatar mai trebuie sa platesc diferenta de pret in cele 30 de zile de la adjudecare? Executorul mai poate intocmi actul de adjudecare daca este suspendata provizoriu executarea silita ? Multumesc.
adrian157, utilizator
Nu ma poate ajuta nimeni cu un raspuns ?