Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Declaratie covid
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Declaratie covid

Pe declaratie pe care o completez atunci cand merg la magazin,tb trecut si intervalul orar ,fiindca am auzit ca s-a primit amenda pt lipsa acestuia,desi nu exiata rubrica pe declaratie pt asa ceva.
Treceti si ora.