Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Somaj tehnic
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Somaj tehnic

Buna ziua!Am o intrebare,sunt in somaj tehnic din data de 23 .03.2020!As vrea sa stiu,voi primi bani luna aceasta?Șomajul tehnic v-a fi platit pe toata luna Aprilie sau pe zilele ce au rămas din martie?Multumesc mult!
Șomajul tehnic v-a fi platit pe zilele ce au rămas din martie....