Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CĂTRE SITE-UL ACESTA
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CĂTRE SITE-UL ACESTA

Va rog să-mi spuneți cărui fapt îmi este îngrădit întrebarea care am pusa în urma cu câteva ore??? Mi se pare o discriminare?????
Cornel Vasile, Consilier juridic
Oare despre ce vorbiti ? Ati intrebat si vi s-a si raspuns.
www.avocatnet.ro/forum/discu...
Iar daca sunteti nelamurita desi vi s-a raspuns, veti intreba in acelasi subiect, nu deschideti inca un subiect pe aceeasi tema, pt ca subiectele dublate, se sterg, deci scrieti degeaba inca o data aceeasi intrebare.
Nu e nicio discriminare, forumul are un regulament si toti trebuie sa il respecte.
gi-jane2, moderator
Regulament Forum Avocatnet.ro

3.3. Nu deschide acelaşi topic de mai multe ori sau pe secţiuni diferite ale forumului. Topicurile în plus vor fi șterse de administratori sau moderatori.