avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1788 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua!! Am o adeverință eliberată de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua!! Am o adeverință eliberată de ministerul de interne ...

Bună ziua!! Am o adeverință eliberată de ministerul de interne ,în care se dovedește că am lucrat doi ani și o lună în condiții specialede muncă...casa județeană de pensii constanța nu o ia în calcul!!!
Care este rezolvarea???
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 09:05, 4 Septembrie 2020
Ati mai deschis un topic pe acest subiect
www.avocatnet.ro/forum/discu...

Regulament Forum Avocatnet.ro
3.3. Nu deschide acelaşi topic de mai multe ori sau pe secţiuni diferite ale forumului. Topicurile în plus vor fi șterse de administratori sau moderatori.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Penalizări Danaelena11 Danaelena11 Lucrez la o firmă de 4 luni.. Șefi au decis sa penalizeze toți angajati cu 50 ron.. Eu nu am lucrat în acea perioadă de pierderi.. Este normal sa ma ... (vezi toată discuția)
CĂtre site-ul acesta undita undita Va rog să-mi spuneți cărui fapt îmi este îngrădit întrebarea care am pusa în urma cu câteva ore??? Mi se pare o discriminare????? (vezi toată discuția)
Arhiva societății magdalena1957 magdalena1957 Cum pot da de societatea autorizata care ar putea deține arhiva societății pe acțiuni Noua Arcadie Com SA? (vezi toată discuția)