Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua!! Am o adeverință eliberată de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua!! Am o adeverință eliberată de ministerul de interne ...

Bună ziua!! Am o adeverință eliberată de ministerul de interne ,în care se dovedește că am lucrat doi ani și o lună în condiții specialede muncă...casa județeană de pensii constanța nu o ia în calcul!!!
Care este rezolvarea???
Ati mai deschis un topic pe acest subiect
www.avocatnet.ro/forum/discu...

Regulament Forum Avocatnet.ro
3.3. Nu deschide acelaşi topic de mai multe ori sau pe secţiuni diferite ale forumului. Topicurile în plus vor fi șterse de administratori sau moderatori.