Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... Recuperare bani
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul microîntreprinderilor

Recuperare bani

Am cumparat o casa neracordata la energie electrica.in contract vanzatorul are clauza de plata in vederea noului bransament ,pe care nu la respectat.cum recuperez suma pe care am platito ?am chitantele
Buna ziua!
Primul lucru pe care trebuie să-l faceti este de a-l notifica printr-un executor judecătoresc, să isi indeplinească obligațiile de plată, iar în cazul în care nu o face , va puteti adresa instantei pentru a incepe procedura executării silite